Επιτοίχια Ραφιέρα τριγωνική με 3 θέσεις 49×11.5xΥ42 cm κωδ. 18850
18.60 €
Επιτοίχια Ραφιέρα τριγωνική τριών θέσεων.
Σκελετός μεταλλικός σε μαύρο χρώμα και ράφια είναι από μελαμίνη πάχους 15 mm.\
Διαστάσεις ραφίερας : 40×11,5xΥ41,5 cm .
Διαστάσεις κιβωτίου: 41,5×12,5xΥ45 cm .
Βάρος κιβωτίου: 2,00 Kg.
Κωδικός προϊόντος:
18850
Κατηγορίες: ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΡΑΦΙΑ - ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ, ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ - ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Ετικέτα: ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 2.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.00 × 11.50 × 41.50 cm |
| EAN | 18850 |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ ΣΚΕΛΕΤΟΣ – ,ΜΕΛΑΜΙΝΗ (ΞΥΛΟ) ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ |
| Μήκος | 40 cm |
| Κατασκευαστής | ΝΕΧΤ |
| Υψος | 41,50 cm |
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Επιτοίχια Ραφιέρα εξάγωνη με 3 θέσεις 49x11xΥ42 cm κωδ. 18851
18.60 €
SKU:
18851
| Βάρος | 2.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43 × 12.5 × 51 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ ΣΚΕΛΕΤΟΣ – ,ΜΕΛΑΜΙΝΗ (ΞΥΛΟ) ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ |
| EAN | 18851 |
| Μήκος | 49 cm |
| Κατασκευαστής | ΝΕΧΤ |
| Βάθος | 11 cm |
Σχετικά προϊόντα
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΕΤ 4 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
5.99 €
SKU:
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΦΙΩΝ AR
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| EAN | 8422305909000 |
| Υψος | 8 mm |
| Μήκος | 8 mm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х40cm, 5x100kg κωδ. 954575
37.90 €
SKU:
954575
| Βάρος | 9.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 75 × 180 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 800148445759 |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet C 180x75x35, 4x175kg κωδ. 2201
SKU:
2201
| Βάρος | 10.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 35 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701593 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Βάθος | 35 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х50cm, 5x100kg κωδ. 954563
49.90 €
SKU:
3800148435631
| Βάρος | 13.10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 3800148435631 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2210
71.00 €
SKU:
2210
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701906 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
89.00 €
SKU:
1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 180x100x50, 5×350 kg κωδ. 1194
104.30 €
SKU:
1194
| Βάρος | 22.80 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ – ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8595145601349 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφίερα Dexion με ξύλο ΗDF BULL RACK διαστάσεων 200x180x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2510
184.50 €
SKU:
2510
| Βάρος | 45.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 600 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700374 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Βάθος | 60 cm |
