Πάνελ μεταλλικό διάτρητο (σετ 2 τεμ.) 897Χ434Χ15 mm χρώμα Γκρι Ανθρακί μάτ με 15 τεμάχια μεταλλικά αξεσουάρ κωδικός 5000
88.00 € Original price was: 88.00 €.80.96 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 80.96 €.
Επιτοίχια Ραφιέρα τετράγωνη με 4 θέσεις 40x11xΥ50,5 cm κωδ. 18853
23.25 €
Ραφιέρα επιτοίχια τετράγωνη με 4 θέσεις. Με μεταλλικό σκελετό σε μαύρο χρώμα και ράφια από μελαμίνη πάχους 15mm. Διαστάσεις: 40x11xΥ50,5εκ. Διαστάσεις κιβωτίου: 42x13xΥ52εκ. Βάρος κιβωτίου: 2,4Kg.
Κωδικός προϊόντος:
18853
Κατηγορίες: ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΡΑΦΙΑ - ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ, ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ - ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Ετικέτα: ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Περιγραφή
Ραφιέρα επιτοίχια τετράγωνη με 4 θέσεις. Με μεταλλικό σκελετό σε μαύρο χρώμα και ράφια από μελαμίνη πάχους 15mm. Διαστάσεις: 40x11xΥ50,5εκ. Διαστάσεις κιβωτίου: 42x13xΥ52εκ. Βάρος κιβωτίου: 2,4Kg.
Σχετικά προϊόντα
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΕΤ 4 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
5.99 €
SKU:
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΦΙΩΝ AR
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| EAN | 8422305909000 |
| Υψος | 8 mm |
| Μήκος | 8 mm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
Επιτοίχια Ραφιέρα τριγωνική με 3 θέσεις 49×11.5xΥ42 cm κωδ. 18850
18.60 €
SKU:
18850
| Βάρος | 2.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.00 × 11.50 × 41.50 cm |
| EAN | 18850 |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ ΣΚΕΛΕΤΟΣ – ,ΜΕΛΑΜΙΝΗ (ΞΥΛΟ) ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ |
| Μήκος | 40 cm |
| Κατασκευαστής | ΝΕΧΤ |
| Υψος | 41,50 cm |
Κρεμάστρα-ράγα ρούχων μεταλλική μαύρη 151x60x36 cm
42.00 €
SKU:
35443-09
| Βάρος | 4.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 36 × 4 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х50cm, 5x100kg κωδ. 954563
49.90 €
SKU:
3800148435631
| Βάρος | 13.10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 3800148435631 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλικός Πάγκος Εργασίας με ράφια Νοβοπάν διαστάσεων 87x120x60cm, 2x600kg κωδ. 1188
89.99 €
SKU:
8595145608096
| Βάρος | 17.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8595145608096 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 87 cm |
Μεταλλική ραφιέρα WIRE RIVET 180x120x45cm, 4x300kg Κωδικός 2453
97.25 €
SKU:
8586002702453
| Βάρος | 17.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702453 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφίερα Dexion με ξύλο ΗDF BULL RACK διαστάσεων 200x180x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2510
184.50 €
SKU:
2510
| Βάρος | 45.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 600 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700374 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Βάθος | 60 cm |
