Nextdeco παπουτσοθήκη μαύρη μεταλλική με 4 τμήματα Υ137,5×65,5×15,5εκ.
154.50 €
Nextdeco παπουτσοθήκη μεταλλική με 4 ανακλινόμενα τμήματα.
Minimal design για την φύλαξη των παπουτσιών σας.
Διαστάσεις: Υ137,5εκ. x 65,5 εκ. μήκος x15,5εκ. βάθος.
Χρώμα: Μαύρο.
Συνδυάστε την παπουτσοθήκη με συρταριέρες ή
ντουλάπες από την ίδια σειρά επίπλων Nextdeco
ή στους ίδιους χρωματισμούς.
Συνολικό βάρος κιβωτίου: 23kg.
Διαστάσεις κιβωτίου: Υ145×74,5×21,5εκ.
Παραλαμβάνετε το προϊόν έτοιμο προς χρήση.
Μπορεί να βιδωθεί στον τοίχο για μεγαλύτερη σταθερότητα.
Στα ογκώδη προϊόντα ισχύουν ειδικοί όροι μεταφοράς.
Επικοινωνήστε μαζί μας πριν την παραγγελία σας.
Nextdeco παπουτσοθήκη μεταλλική με 4 ανακλινόμενα τμήματα.
Minimal design για την φύλαξη των παπουτσιών σας.
Διαστάσεις: Υ137,5εκ. x 65,5 εκ. μήκος x15,5εκ. βάθος.
Χρώμα: Μαύρο.
Συνδυάστε την παπουτσοθήκη με συρταριέρες ή
ντουλάπες από την ίδια σειρά επίπλων Nextdeco
ή στους ίδιους χρωματισμούς.
Συνολικό βάρος κιβωτίου: 23kg.
Διαστάσεις κιβωτίου: Υ145×74,5×21,5εκ.
Παραλαμβάνετε το προϊόν έτοιμο προς χρήση.
Μπορεί να βιδωθεί στον τοίχο για μεγαλύτερη σταθερότητα.
Στα ογκώδη προϊόντα ισχύουν ειδικοί όροι μεταφοράς.
Επικοινωνήστε μαζί μας πριν την παραγγελία σας.
| Βάρος | 18.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 111 × 74.50 × 21.50 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
318 Μεταλλική Ραφιέρα 200Χ122Χ30 5ραφια max 100kg T. Dexion (με βίδες)
| Βάρος | 30.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 × 30 × 30 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
| Μήκος | 122 cm |
| Βάθος | 30 cm |
313 Μεταλλική ραφιέρα 200Χ92Χ46 5ραφια max 100kg Τ. Dexion (με βίδες)
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 × 46 × 15 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 313000000000 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 92 cm |
| Βάθος | 46 cm |


