Nextdeco παπουτσοθήκη μαύρη μεταλλική με 3 τμήματα Υ103,5×65,5×15,5εκ.
124.00 €
Nextdeco παπουτσοθήκη μεταλλική με 3 ανακλινόμενα τμήματα.
Minimal design για την φύλαξη των παπουτσιών σας.
Διαστάσεις: Υ103,5εκ. x 65,5 εκ. μήκος x15,5εκ. βάθος.
Χρώμα: Μαύρο.
Συνδυάστε την παπουτσοθήκη με συρταριέρες ή
ντουλάπες από την ίδια σειρά επίπλων Nextdeco
ή στους ίδιους χρωματισμούς.
Συνολικό βάρος κιβωτίου: 18kg.
Διαστάσεις κιβωτίου: Υ111×74,5×21,5εκ.
Παραλαμβάνετε το προϊόν έτοιμο προς χρήση.
Μπορεί να βιδωθεί στον τοίχο για μεγαλύτερη σταθερότητα.
Στα ογκώδη προϊόντα ισχύουν ειδικοί όροι μεταφοράς.
Επικοινωνήστε μαζί μας πριν την παραγγελία σας.
Nextdeco παπουτσοθήκη μεταλλική με 3 ανακλινόμενα τμήματα.
Minimal design για την φύλαξη των παπουτσιών σας.
Διαστάσεις: Υ103,5εκ. x 65,5 εκ. μήκος x15,5εκ. βάθος.
Χρώμα: Μαύρο.
Συνδυάστε την παπουτσοθήκη με συρταριέρες ή
ντουλάπες από την ίδια σειρά επίπλων Nextdeco
ή στους ίδιους χρωματισμούς.
Συνολικό βάρος κιβωτίου: 18kg.
Διαστάσεις κιβωτίου: Υ111×74,5×21,5εκ.
Παραλαμβάνετε το προϊόν έτοιμο προς χρήση.
Μπορεί να βιδωθεί στον τοίχο για μεγαλύτερη σταθερότητα.
Στα ογκώδη προϊόντα ισχύουν ειδικοί όροι μεταφοράς.
Επικοινωνήστε μαζί μας πριν την παραγγελία σας.
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
312 Μεταλλική Ραφιέρα 200Χ122Χ46 5ραφια max 100kg T. Dexion (με βίδες )
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2000 × 50 × 13 cm |
| Κατασκευαστής | metallize |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 3120000000000 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 122 cm |


