Nextdeco παπουτσοθήκη λευκή μεταλλική με 4 τμήματα Υ137,5×65.5×15,5εκ.
154.00 €
Nextdeco παπουτσοθήκη μεταλλική με 4 ανακλινόμενα τμήματα.
Minimal design για την φύλαξη των παπουτσιών σας.
Διαστάσεις: Υ137,5εκ. x 65,5 εκ. μήκος x15,5εκ. βάθος.
Χρώμα: Λευκό.
Συνδυάστε την παπουτσοθήκη με συρταριέρες ή
ντουλάπες από την ίδια σειρά επίπλων Nextdeco
ή στους ίδιους χρωματισμούς.
Συνολικό βάρος κιβωτίου: 23kg.
Διαστάσεις κιβωτίου: Υ145×74,5×21,5εκ.
Παραλαμβάνετε το προϊόν έτοιμο προς χρήση.
Μπορεί να βιδωθεί στον τοίχο για μεγαλύτερη σταθερότητα.
Στα ογκώδη προϊόντα ισχύουν ειδικοί όροι μεταφοράς.
Επικοινωνήστε μαζί μας πριν την παραγγελία σας.
Nextdeco παπουτσοθήκη μεταλλική με 4 ανακλινόμενα τμήματα.
Minimal design για την φύλαξη των παπουτσιών σας.
Διαστάσεις: Υ137,5εκ. x 65,5 εκ. μήκος x15,5εκ. βάθος.
Χρώμα: Λευκό.
Συνδυάστε την παπουτσοθήκη με συρταριέρες ή
ντουλάπες από την ίδια σειρά επίπλων Nextdeco
ή στους ίδιους χρωματισμούς.
Συνολικό βάρος κιβωτίου: 23kg.
Διαστάσεις κιβωτίου: Υ145×74,5×21,5εκ.
Παραλαμβάνετε το προϊόν έτοιμο προς χρήση.
Μπορεί να βιδωθεί στον τοίχο για μεγαλύτερη σταθερότητα.
Στα ογκώδη προϊόντα ισχύουν ειδικοί όροι μεταφοράς.
Επικοινωνήστε μαζί μας πριν την παραγγελία σας.
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 65.50 × 15.50 × 137.50 cm |
Σχετικά προϊόντα
Κρεμάστρα-ράγα ρούχων μεταλλική μαύρη 151x60x36 cm
| Βάρος | 4.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 36 × 4 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x120x40, 5×175 kg κωδ. 2302
| Βάρος | 19.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703375 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ. Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x120x45cm, 5x300kg χρώμα Γαλβανιζέ κωδ. 2310
| Βάρος | 22.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702798 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
319 Μεταλλική Ραφιέρα 200Χ92Χ30 5ραφια max 100kg T. Dexion (με βίδες)
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 × 30 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 319000000000 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 92 cm |
| Βάθος | 30 cm |
313 Μεταλλική ραφιέρα 200Χ92Χ46 5ραφια max 100kg Τ. Dexion (με βίδες)
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 × 46 × 15 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 313000000000 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 92 cm |
| Βάθος | 46 cm |


