Nextdeco ντουλάπα μαύρη μεταλλική δίφυλλη Υ170x76x50εκ.
224.75 €
Nextdeco ντουλάπα μεταλλική δίφυλλη μαύρη,
με 2 ράφια που προσαρμόζονται καθ΄ ύψος σύμφωνα
με τις ανάγκες σας και ράβδο ανάρτησης για κρεμάστρες ρούχων.
Συνδυάστε τη ντουλάπα σας με συρταριέρες ή
άλλα έπιπλα από την ίδια σειρά επίπλων Nextdeco
ή στους ίδιους χρωματισμούς.
Διαστάσεις: Υ170εκ. x76εκ. μήκος x50εκ. βάθος.
Χρώμα: Μαύρη.
Συνολικό βάρος κιβωτίου: 32kg.
Διαστάσεις κιβωτίου: Υ160x54x12εκ.
Παραλαμβάνετε το προϊόν αποσυναρμολογημένο
Στα ογκώδη προϊόντα ισχύουν ειδικοί όροι μεταφοράς.
Επικοινωνήστε μαζί μας πριν την παραγγελία σας.
Nextdeco ντουλάπα μεταλλική δίφυλλη μαύρη,
με 2 ράφια που προσαρμόζονται καθ΄ ύψος σύμφωνα
με τις ανάγκες σας και ράβδο ανάρτησης για κρεμάστρες ρούχων.
Συνδυάστε τη ντουλάπα σας με συρταριέρες ή
άλλα έπιπλα από την ίδια σειρά επίπλων Nextdeco
ή στους ίδιους χρωματισμούς.
Διαστάσεις: Υ170εκ. x76εκ. μήκος x50εκ. βάθος.
Χρώμα: Μαύρη.
Συνολικό βάρος κιβωτίου: 32kg.
Διαστάσεις κιβωτίου: Υ160x54x12εκ.
Παραλαμβάνετε το προϊόν αποσυναρμολογημένο
Στα ογκώδη προϊόντα ισχύουν ειδικοί όροι μεταφοράς.
Επικοινωνήστε μαζί μας πριν την παραγγελία σας.
Σχετικά προϊόντα
Επιτοίχια Ραφιέρα εξάγωνη με 3 θέσεις 49x11xΥ42 cm κωδ. 18851
| Βάρος | 2.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43 × 12.5 × 51 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ ΣΚΕΛΕΤΟΣ – ,ΜΕΛΑΜΙΝΗ (ΞΥΛΟ) ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ |
| EAN | 18851 |
| Μήκος | 49 cm |
| Κατασκευαστής | ΝΕΧΤ |
| Βάθος | 11 cm |
319 Μεταλλική Ραφιέρα 200Χ92Χ30 5ραφια max 100kg T. Dexion (με βίδες)
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 × 30 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 319000000000 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 92 cm |
| Βάθος | 30 cm |


