Μεταλλική ραφιέρα WIRE RIVET 180x120x45cm, 4x300kg Κωδικός 2453
97.25 €
Κωδικός προϊόντος:
8586002702453
Κατηγορία: Μεταλλικά Ράφια κουμπωτά ( χωρίς βίδες )
Ετικέτα: ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Περιγραφή
Μεταλλική ραφιέρα WIRE RIVET με Μεταλλικό Πλέγμα ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ ,χωρίς βίδες.
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2453
| ΥλικόΡαφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Υλικό ραφιού | Μεταλλικό Πλέγμα |
| Αριθμός ραφιών | 4 |
| Αντοχή max ραφιού | 300kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 45 cm |
| Μήκος | 120cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 120 Χ 45 Χ 8 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 17.30 kg |
| Εγγύηση | 10έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 17.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702453 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Μεταλλική ραφιέρα T. Dexion wire Rivet Γαλβανιζέ πλέγμα180x90x45cm, 4x300kg Κωδικός 2452
80.40 €
SKU:
2452
| Βάρος | 13.95 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700626 |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Σχετικά προϊόντα
Κρεμάστρα-ράγα ρούχων μεταλλική μαύρη 151x60x36 cm
42.00 €
SKU:
35443-09
| Βάρος | 4.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 36 × 4 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
68.60 €
SKU:
8595145601400.
Μεταλλική ραφιέρα Outdoor (magnelis) με ραφι πολυπροπυλένιο 180x100x38, 5×80 kg κωδ. 4002
69.99 €
SKU:
4002
| Βάρος | 11.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11 × 51 × 14 cm |
| Χρώμα | Γαλβανιζε ΣΚΕΛΕΤΟΣ – μαυρο ΡΑΦΙ |
| EAN | 85860027044 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 38 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
89.00 €
SKU:
1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x100x50, 5×300 kg κωδ. 2211
89.50 €
SKU:
2211
| Βάρος | 21.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701395 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
Μεταλλική ραφίερα Dexion με ξύλο ΗDF BULL RACK διαστάσεων 200x180x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2510
184.50 €
SKU:
2510
| Βάρος | 45.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 600 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700374 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Βάθος | 60 cm |








