Μεταλλική ραφιέρα T. Dexion wire Rivet Γαλβανιζέ πλέγμα180x90x45cm, 4x300kg Κωδικός 2452
80.40 €
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Υλικό Ραφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Υλικό ραφιού | Μεταλλικό Πλέγμα |
| Αριθμός ραφιών | 4 |
| Αντοχή max ραφιού | 300 kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 45 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 90 Χ 45 Χ 8 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 13,95 kg |
| Εγγύηση | 10 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
ΚΩΔ. 2452
Ραφιέρα WIRE RIVET διαστάσεων 180x90x45 χρώμα ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ με 4 ράφια με Μεταλλικό Πλέγμα και αντοχή max 300 kg ανά ράφι. Είναι εξαιρετικά ανθεκτική, εύκολη στο καθάρισμα και ανθεκτική στη σκουριά. Είναι η τέλεια λύση για την αποθήκευση υγρών και την οργάνωση εργαλείων, μηχανημάτων και άλλων αξεσουάρ στο γκαράζ, στο υπόγειο, στην αποθήκη, στο εργαστήριο ή σε οποιοδήποτε άλλο είδος επιχείρησης. Μπορεί να συναρμολογηθεί οριζόντια ως πάγκος εργασίας.
Επισημάνσεις
Η συναρμολόγηση πρέπει να γίνεται σε σταθερό και επίπεδο έδαφος
Με το μέγιστο φορτίο η ραφιέρα πρέπει να βιδώνεται στον τοίχο
Να γίνεται κατανομή του βάρους σε όλη την επιφάνεια του ραφιού
Το βαρύτερο φορτίο πρέπει να τοποθετείται στα χαμηλότερο ράφια
Η εγκατάσταση και αποθήκευση της ραφιέρας να μην γίνεται σε υγρούς χώρους
| Βάρος | 13.95 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700626 |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х40cm, 5x100kg κωδ. 954575
| Βάρος | 9.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 75 × 180 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 800148445759 |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Outdoor (magnelis) με ραφι πολυπροπυλένιο 180x50x38, 5×100 kg, κωδ. 4001
| Βάρος | 8.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 115 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | Γαλβανιζε ΣΚΕΛΕΤΟΣ – μαυρο ΡΑΦΙ |
| Μήκος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 38 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Outdoor (magnelis) με ραφι πολυπροπυλένιο 180x100x38, 5×80 kg κωδ. 4002
| Βάρος | 11.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11 × 51 × 14 cm |
| Χρώμα | Γαλβανιζε ΣΚΕΛΕΤΟΣ – μαυρο ΡΑΦΙ |
| EAN | 85860027044 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 38 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα WIRE RIVET 180x120x45cm, 4x300kg Κωδικός 2453
| Βάρος | 17.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702453 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |










