Μεταλλική ραφιέρα Heavy pneu χρώμα Μαύρο ματ διαστάσεις 177x120x50cm, 3x150kg Κωδ.2000
88.00 €
ΚΩΔ . 2000 Ραφιέρα μεταλλική Heavy pneu χρώμα Μαύρο με 4 ράφια(θέσεις) μεταλλικά. Είναι ιδανική για την οργάνωση και αποθήκευση των ελαστικών των αυτοκινήτων . Η συσκευασία περιλαμβάνει κολώνες, κομβοελάσματα, οδηγίες συναρμολόγησης.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
- διαστάσεις (Υx Μx Β) 177x120x50 cm
- 4 ράφια μεταλλικά( θέσεις)
- βάρος ανά ράφι 150kg
- Συνολικό βάρος ραφιών 600 kg
- Χρώμα Μαύρο Ματτ
- Κατασκευάζεται στην Τσεχία από την KOVONA SYSTEM
Κωδικός προϊόντος:
2000
Κατηγορία: Μεταλλικά Ράφια κουμπωτά ( χωρίς βίδες )
Ετικέτα: ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Περιγραφή
Οι μεταλλική ραφίερα είναι αποσυναρμολογημένη και αποτελείται από μεταλλικά ράφια( θέσεις),είναι κατάλληλα για διάφορούς χώρους όπως βιτρίνες συνεργείων αυτοκινήτων , καταστήματα πώλησης ελαστικών και Γκαράζ,. Τα προφύλ χάλυβα κατασκευάζονται γενικά από ταινία θερμής έλασης (ρολούς HRC) S 235 ή ταινία ψυχρής έλασης (crc scrolls) .Η γαλβανιζέ ταινία είναι ποιότητας DC 01
- Αριστή ποιότητα
- Τέλεια σταθερότητα
- Ευκολη συναρμολόγηση
- Μεγάλη αντοχή στο χρόνο
- Ρυθμιζόμενα ύψη
- Μεταλλικά εξαρτήματα με ακρίβεια
Σχετικά προϊόντα
Κρεμάστρα-ράγα ρούχων μεταλλική μαύρη 151x60x36 cm
42.00 €
SKU:
35443-09
| Βάρος | 4.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 36 × 4 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х50cm, 5x100kg κωδ. 954563
49.90 €
SKU:
3800148435631
| Βάρος | 13.10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 3800148435631 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
SKU:
8595145601400.
Μεταλλική ραφιέρα T. Dexion wire Rivet Γαλβανιζέ πλέγμα180x90x45cm, 4x300kg Κωδικός 2452
80.40 €
SKU:
2452
| Βάρος | 13.95 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700626 |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
89.00 €
SKU:
1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα WIRE RIVET 180x120x45cm, 4x300kg Κωδικός 2453
97.25 €
SKU:
8586002702453
| Βάρος | 17.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702453 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφίερα Dexion με ξύλο ΗDF BULL RACK διαστάσεων 200x180x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2510
184.50 €
SKU:
2510
| Βάρος | 45.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 600 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700374 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Βάθος | 60 cm |



