Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
103.00 €
Η ραφιέρα FUTUR PLUS κωδ. 1181 διατίθεται με 6 ράφια, το καθένα με χωρητικότητα 350 kg. Η συνολική χωρητικότητα φορτίου είναι 2100 kg. Η ραφιέρα έχει διστάσεις 213x90x60 cm και είναι σε χρώμα ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ.
Χαρακτηριστικά της ραφιέρας με μια ματιά
Σταθερή και ανθεκτική
Στιβαρό ράφι με μεγάλη χωρητικότητα φορτίου
Γαλβανισμένος χάλυβας υψηλής ποιότητας
Πάνελ από ίνες ξύλου MDF υψηλής πυκνότητας ως ράφια
Ανθεκτικό σε κρούση και λύγισμα
Συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση χωρίς εργαλεία χάρη στο καινοτόμο σύστημα plug-in
Τα ράφια ΜDF είναι ρυθμιζόμενα καθ’ ύψος
Αποτελεσματική χρήση του αποθηκευτικού χώρου
Διάφορες πιθανές χρήσεις ως ραφιέρα αποθήκευσης, ράφι γκαράζ, ράφι κελαριού, ράφι εργαστηρίου ή στο σπίτι
Ραφιέρα κατάλληλη για την αποθήκευση διαφόρων αντικειμένων στον εργασιακό σας χώρο όπως, κιβώτια, εργαλεία ή μηχανές αλλά και για κάθε οικιακή χρήση, όπως αποθήκες γκαράζ, γραφεία, εργαστήρια, κλπ.
H ραφιέρα είναι κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας γαλβανισμένου χάλυβα και έτσι προστατεύεται σε μεγάλο βαθμό από τη διάβρωση.
Τα ράφια είναι κατασκευασμένα από Ξύλο ΜDF και είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά με μεγάλη αντοχή στο βάρος. Το ύψος των ραφιών ή ο αριθμός μπορούν να ρυθμιστούν ξεχωριστά.
Χάρη στην έξυπνη τεχνολογία, χωρίς βίδες, τα ράφια μπορούν να συναρμολογηθούν σε ελάχιστο χρόνο και, εάν αλλάξουν οι ανάγκες σας, να αποσυναρμολογηθούν ή να επεκταθούν ξανά. Δεν απαιτούνται πρόσθετα εργαλεία εκτός από ένα λαστιχένιο σφυρί. Η κατασκευή είναι απλή και απαιτεί λίγο χρόνο!
Με αυτό το σύστημα συναρμολόγησης, πρέπει να συνδέσετε βιδωτές συνδέσεις μόνο εάν το ράφι πρόκειται να στερεωθεί στον τοίχο.
Η Rafia Shop συνιστά να στερεώσετε επιπλέον τα μεταλλικά ράφια στον τοίχο για να διασφαλίσετε την ασφαλή χρήση.
Η συσκευασία KIT (BOX) περιλαμβάνει:
5 ράφια MDF, κολώνες, συνδέσμους, οριζόντια στελέχη, πλαστικά πέλματα.
H ραφιέρα παραδίδεται σε ένα φιλικό προς το περιβάλλον χάρτινο κουτί (ΚΙΤ) ΒΟΧ. Κάθε ένα από τα μεταλλικά μας ράφια συνοδεύεται από λεπτομερείς οδηγίες συναρμολόγησης.
Αν ψάχνετε για μία υψηλής ποιότητας και ανθεκτική ραφιέρα που μπορεί να φέρει μεγάλο βάρος και να πείθει με τη στιβαρότητα και τη σταθερότητά της, βρήκατε το κατάλληλο προϊόν μαζί μας.
Είμαστε βέβαιοι ότι θα ενθουσιαστείτε με τη σειρά μεταλλικών ραφιών μας και θα επιστρέψετε ξανά για τη σειρά μεταλλικών ραφιών στην τεράστια γκάμα μας με 5 χρόνια εγγύηση.
Προσφέρουμε το κατάλληλο μεταλλικό ράφι για κάθε χρήση!
FUTURPLUSμεταλλική ραφιέρα με ράφια ξύλο ΜDF,χωρίς βίδες.
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 1181
| ΥλικόΡαφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Υλικό ραφιού | ΜDF |
| Αριθμός ραφιών | 6 |
| Αντοχή max ραφιού | 350 kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 60 cm |
| Μήκος | 90cm |
| Ύψος | 213cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 107 Χ 60Χ 8 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 28 kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | KOVONA SYSTEM AS |
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x90x40, 5×175 kg κωδ. 2301
| Βάρος | 13.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703368 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x120x40, 5×175 kg κωδ. 2302
| Βάρος | 19.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703375 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Garage Γωνιακή με ξύλο HDF 180x90x90x45, 4×360 kg κωδ. 2214
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 90 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002702064 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Dexion με ξύλο ΜΟΡΙΟΣΑΝΙΔΑ BULL RACK διαστάσεων 200x100x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2511
| Βάρος | 28.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 60 × 200 cm |
| EAN | 8586002700299 |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Μήκος | 100 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 200 cm |






