Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
68.60 €
Η ραφιέρα FUTUR κωδ. 1198 διατίθεται με 5 ράφια, max φορτίο 175 kg το
καθένα. To συνολικό φορτίο είναι 875 kg. Η ραφιέρα έχει διαστάσεις
213x90x45 cm και είναι σε χρώμα ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
Σε απόθεμα
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 1198
| ΥλικόΡαφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Υλικό ραφιού | ΜDF |
| Αριθμός ραφιών | 5 |
| Αντοχή max ραφιού | 175kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 45 cm |
| Μήκος | 90cm |
| Ύψος | 213cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 90 Χ 45 Χ 8 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 18,50 kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | KOVONA SYSTEM AS |
Δείτε το VΙDEO συναρμολόγησης : https://youtu.be/Y9xhdUzo5lo?si=8AYHxcO11yzfMZPx
.
Χαρακτηριστικά της ραφιέρας με μια ματιά
✓ Σταθερή και ανθεκτική
✓ Στιβαρό ράφι με μεγάλη αντοχή σε φορτίο
✓ Χάλυβας υψηλής ποιότητας
✓ Πάνελ από ίνες ξύλου MDF υψηλής πυκνότητας ως ράφια
✓ Ανθεκτικό σε κρούση και λύγισμα
✓ Συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση χωρίς εργαλεία χάρη στο καινοτόμο σύστημα plug-in
✓ Τα ράφια ΜDF είναι ρυθμιζόμενα καθ’ ύψος
✓ Αποτελεσματική χρήση του αποθηκευτικού χώρου
✓ Διάφορες πιθανές χρήσεις ως ραφιέρα αποθήκευσης για γκαράζ, κελάρι, εργαστήριο, επιχείρηση ή το σπίτι.
Ραφιέρα κατάλληλη για την αποθήκευση διαφόρων αντικειμένων στον
εργασιακό σας χώρο όπως, κιβώτια, εργαλεία ή μηχανές αλλά και για κάθε
οικιακή χρήση, όπως αποθήκες γκαράζ, γραφεία, εργαστήρια, κλπ.
H ραφιέρα είναι κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας χάλυβα και έτσι
προστατεύεται σε μεγάλο βαθμό από τη διάβρωση.
Τα ράφια είναι κατασκευασμένα από Ξύλο ΜDF και είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά με
μεγάλη αντοχή στο βάρος. Το ύψος των ραφιών ή ο αριθμός μπορούν να
ρυθμιστούν ξεχωριστά.
Χάρη στην έξυπνη τεχνολογία, χωρίς βίδες, τα ράφια μπορούν να
συναρμολογηθούν σε ελάχιστο χρόνο και, εάν αλλάξουν οι ανάγκες σας, να
αποσυναρμολογηθούν να επανατοποθετηθούν σε διαφορετικό χώρο ή να
επεκταθούν ξανά.
Δεν απαιτούνται πρόσθετα εργαλεία εκτός από ένα λαστιχένιο σφυρί. Η
συναρμολόγηση είναι απλή και απαιτεί λίγο χρόνο!
Η Rafia Shop συνιστά να στερεώσετε επιπλέον τα μεταλλικά ράφια στον τοίχο
για να διασφαλίσετε την ασφαλή χρήση.
Η συσκευασία KIT (BOX) περιλαμβάνει:
-5 ράφια MDF, κολώνες, συνδέσμους, οριζόντια στελέχη, πλαστικά πέλματα.
H ραφιέρα παραδίδεται σε ένα φιλικό προς το περιβάλλον χάρτινο κουτί (ΚΙΤ)
ΒΟΧ. Κάθε ένα από τα μεταλλικά μας ράφια συνοδεύεται από λεπτομερείς
οδηγίες συναρμολόγησης.
Αν ψάχνετε για μία υψηλής ποιότητας και ανθεκτική ραφιέρα που μπορεί
να φέρει μεγάλο βάρος και να πείθει με τη στιβαρότητα και τη σταθερότητά
της, βρήκατε το κατάλληλο προϊόν μαζί μας.
Είμαστε βέβαιοι ότι θα ενθουσιαστείτε με τη σειρά μεταλλικών ραφιών μας
και θα επιστρέψετε ξανά για τη σειρά μεταλλικών ραφιών στην τεράστια
γκάμα μας με 5 χρόνια εγγύηση.
Προσφέρουμε το κατάλληλο μεταλλικό ράφι για κάθε χρήση!
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet C 180x75x35, 4x175kg κωδ. 2201
| Βάρος | 10.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 35 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701593 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Βάθος | 35 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2210
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701906 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλικός Πάγκος Εργασίας με ράφια Νοβοπάν διαστάσεων 87x120x60cm, 2x600kg κωδ. 1188
| Βάρος | 17.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8595145608096 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 87 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Garage Γωνιακή με ξύλο HDF 180x90x90x45, 4×360 kg κωδ. 2214
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 90 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002702064 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Dexion με ξύλο ΜΟΡΙΟΣΑΝΙΔΑ BULL RACK διαστάσεων 200x100x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2511
| Βάρος | 28.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 60 × 200 cm |
| EAN | 8586002700299 |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Μήκος | 100 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 200 cm |




