Μεταλλική ραφιέρα τ. Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x120x45cm, 5x300kg χρώμα Γαλβανιζέ κωδ. 2310
93.10 € Original price was: 93.10 €.88.45 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 88.45 €.
Ραφιέρα επιτοίχια με 3 ράφια λευκά Y50x60x15cm
26.99 €
Ραφιέρα επιτοίχια με 3 ράφια ρυθμιζόμενα καθ΄ ύψος.
Κλασικό σχέδιο που προσθέτει χαρακτήρα
σε οποιαδήποτε τάση διακόσμησης και αν επιλέξετε.
Χρώμα: λευκό.
Διαστάσεις: Υ50xΜ60xΒ15 cm
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x90x40, 5×175 kg κωδ. 2301
58.40 €
SKU:
2301
| Βάρος | 13.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703368 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
68.60 €
SKU:
8595145601400.
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2210
71.00 €
SKU:
2210
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701906 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα ΓΩΝΙΑΚΗ με ξύλο HDF RIVET BUD 180x70x70x40, 5×175 kg κωδ. 2312
72.30 €
SKU:
2312
| Βάρος | 17.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 70 × 70 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703382 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 70 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια COOLOUR 175x90x30, 5×70 kg με Βίδες κωδ. 2610
72.95 €
SKU:
2610
| Βάρος | 9.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 30 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AS Shelving |
| Χρώμα | ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8422305908928 |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 30 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
SKU:
2311
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφίερα Dexion με ξύλο ΗDF BULL RACK διαστάσεων 200x180x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2510
184.50 €
SKU:
2510
| Βάρος | 45.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 600 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700374 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Βάθος | 60 cm |
