Μεταλλική ραφιέρα Garage με ξύλο HDF 180x120x45, 4×360 kg κωδ. 2213
84.20 €
Περιγραφή
Μεταλλική ραφιέρα Garage με ξύλο HDF 180x120x45, 4x360 kg κωδ. 213 χρώμα ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ
GARAGE μεταλλική ραφιέρα με ράφια ξύλο HDF, χωρίς βίδες.
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2213
| Υλικό Ραφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Υλικό ραφιού | HDF |
| Αριθμός ραφιών | 4 |
| Αντοχή max ραφιού | 360kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 45 cm |
| Μήκος | 120cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 90 Χ 45 Χ 8 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 26.00 kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Δείτε οδηγίες συναρμολόγησης : https://www.youtube.com/watch?v=wAuxz2IlDTI
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 120 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
68.60 €
SKU:
8595145601400.
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2210
71.00 €
SKU:
2210
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701906 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ. Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x120x45cm, 5x300kg χρώμα Γαλβανιζέ κωδ. 2310
SKU:
2310
| Βάρος | 22.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702798 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλικός Πάγκος Εργασίας με ράφια Νοβοπάν διαστάσεων 87x120x60cm, 2x600kg κωδ. 1188
89.99 €
SKU:
8595145608096
| Βάρος | 17.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8595145608096 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 87 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 180x100x50, 5×350 kg κωδ. 1194
104.30 €
SKU:
1194
| Βάρος | 22.80 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ – ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8595145601349 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφίερα Dexion με ξύλο ΗDF BULL RACK διαστάσεων 200x180x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2510
184.50 €
SKU:
2510
| Βάρος | 45.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 600 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700374 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Βάθος | 60 cm |



