Μεταλλική ραφιέρα Garage Γωνιακή με ξύλο HDF 180x90x90x45, 4×360 kg κωδ. 2214
102.50 €
Περιγραφή
Μεταλλική ραφιέρα Γωνιακή Garage με ξύλο HDF 180x90X90x45, 4x300 kg κωδ. 2214 χρώμα ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΑΤΤ
GARAGE μεταλλική ραφιέρα με ράφια ξύλο HDF, χωρίς βίδες.
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2214
| Υλικό Ραφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Υλικό ραφιού | HDF |
| Αριθμός ραφιών | 4 |
| Αντοχή max ραφιού | 300kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 45 cm |
| Μήκος | 90Χ90 cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 90 Χ 90 Χ 10 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 25.00 kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 90 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002702064 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage 180x90x45, 4×360 kg κωδ. 2212
64.10 €
SKU:
2212
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΑΤ |
| EAN | 85860002702095 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х40cm, 5x100kg κωδ. 954575
37.90 €
SKU:
954575
| Βάρος | 9.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 75 × 180 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 800148445759 |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet C 180x75x35, 4x175kg κωδ. 2201
SKU:
2201
| Βάρος | 10.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 35 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701593 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Βάθος | 35 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2303
71.50 €
SKU:
2303
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΧΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002709902 |
| Μήκος | 90 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα ΓΩΝΙΑΚΗ με ξύλο HDF RIVET BUD 180x70x70x40, 5×175 kg κωδ. 2312
72.30 €
SKU:
2312
| Βάρος | 17.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 70 × 70 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703382 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 70 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 180x120x45cm, 5x275kg κωδ .1178
SKU:
1178
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
SKU:
2311
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |





