Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2210
71.00 €
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Περιγραφή
GARAGE RIVET μεταλλική ραφιέρα ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ με ράφια ξύλο HDF, χωρίς βίδες.
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2210
| Υλικό Ραφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Υλικό ραφιού | HDF |
| Αριθμός ραφιών | 5 |
| Αντοχή max ραφιού | 300 kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 45 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 90 Χ 45 Χ 8 cm |
| Βάρος(kg) Συσκευασίας | 18.50 kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Δείτε οδηγίες συναρμολόγησης :https://www.youtube.com/watch?v=wAuxz2IlDTI
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701906 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х30cm, 5×100 kg max κωδ. 9545521
SKU:
9545521
| Βάρος | 10.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 30 × 5 cm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 380148455215 |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 30 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet C 180x75x35, 4x175kg κωδ. 2201
SKU:
2201
| Βάρος | 10.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 35 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701593 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Βάθος | 35 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage 180x90x45, 4×360 kg κωδ. 2212
64.10 €
SKU:
2212
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΑΤ |
| EAN | 85860002702095 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
68.60 €
SKU:
8595145601400.
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x120x40, 5×175 kg κωδ. 2302
71.10 €
SKU:
2302
| Βάρος | 19.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703375 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Πάνελ μεταλλικό διάτρητο (σετ 2 τεμ.) 897Χ434Χ15 mm χρώμα Γκρι Ανθρακί μάτ με 15 τεμάχια μεταλλικά αξεσουάρ κωδικός 5000
SKU:
5000
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΑΤ |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 89,70 cm |
| Υψος | 43,40 cm |
| Βάθος | 1,50 cm |
| EAN | 8422305947811 & 8422305947804 |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 180x100x50, 5×350 kg κωδ. 1194
104.30 €
SKU:
1194
| Βάρος | 22.80 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ – ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8595145601349 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
SKU:
2311
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |






