Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х50cm, 5x100kg κωδ. 954563
49.90 €
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Μεταλλική Ραφιέρα χρώμα γαλβανιζέ με 5 ράφια ξύλο MDF και αντοχή 100 kg ανά ράφι. Είναι ιδανική για την οργάνωση και τοποθέτηση διαφόρων αντικειμένων στον χώρο σας. Η συσκευασία περιλαμβάνει κολώνες, κομβοελάσματα, ράφια, οδηγίες συναρμολόγησης
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
- διαστάσεις (Υx Μx Β) 1800x1000x500cm
- 5 ράφια MDF
- βάρος ανά ράφι 100 kg
- Συνολικό βάρος ραφιών 500 kg
- Χρώμα Γαλβανιζέ
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Οι μεταλλική ραφίερα είναι αποσυναρμολογημένη και αποτελείται από μέταλλο και από ξύλινα ράφια MDF, αυτό το δίνει περισσότερη αντοχή στο βάρος ,είναι κατάλληλα για διάφορούς χώρους όπως Γκαράζ, γραφεία ,εργαστήρια καθώς και για κάθε οικιακή χρήση.
- Αριστή ποιότητα
- τέλεια σταθερότητα
- Ευκολη συναρμολόγηση
- Μεγάλη αντοχή στο χρόνο
- Ρυφμιζόμενα ύψη
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ
- Η ραφιέρα πρέπει να συναρμολογηθεί σε σταθερό έδαφος
- Με το μέγιστο φορτίο, η ραφιέρα πρέπει να βιδώνεται στον τοίχο
- Το βάρος πρέπει να κατανέμεται ομοιόμορφα
- Το βαρύτερο φορτίο πρέπει να τοποθετείται στα χαμηλότερα ράφια
- Αποφύγετε την αποθήκευση της ραφιέρας σε υγρούς χώρους
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 13.10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 3800148435631 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Σχετικά προϊόντα
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΕΤ 4 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
5.99 €
SKU:
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΦΙΩΝ AR
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| EAN | 8422305909000 |
| Υψος | 8 mm |
| Μήκος | 8 mm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х30cm, 5×100 kg max κωδ. 9545521
SKU:
9545521
| Βάρος | 10.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 30 × 5 cm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 380148455215 |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 30 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2210
71.00 €
SKU:
2210
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701906 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x100x50, 5×300 kg κωδ. 2211
89.50 €
SKU:
2211
| Βάρος | 21.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701395 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 180x120x45cm, 5x275kg κωδ .1178
SKU:
1178
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 180x100x50, 5×350 kg κωδ. 1194
104.30 €
SKU:
1194
| Βάρος | 22.80 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ – ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8595145601349 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
SKU:
2311
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |






