Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet C 180x75x35, 4x175kg κωδ. 2201
49.70 € Original price was: 49.70 €.47.71 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 47.71 €.
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x90x40, 5×175 kg κωδ. 2301
58.40 €
Περιγραφή
[/vc_column_text][/vc_column]
RIVET Βud μεταλλική ραφιέρα ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ με ράφια ξύλο HDF, χωρίς βίδες.
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2301
| Υλικό Ραφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Υλικό ραφιού | HDF |
| Αριθμός ραφιών | 5 |
| Αντοχή max ραφιού | 175 kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 40 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 90 Χ 40 Χ 8 cm |
| Βάρος(kg) Συσκευασίας | 13.50 kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Δείτε οδηγίες συναρμολόγησης : https://www.youtube.com/watch?v=wAuxz2IlDTI
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 13.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703368 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х50cm, 5x100kg κωδ. 954563
49.90 €
SKU:
3800148435631
| Βάρος | 13.10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 3800148435631 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage 180x90x45, 4×360 kg κωδ. 2212
64.10 €
SKU:
2212
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΑΤ |
| EAN | 85860002702095 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
68.60 €
SKU:
8595145601400.
Πάνελ μεταλλικό διάτρητο (σετ 2 τεμ.) 897Χ434Χ15 mm χρώμα Γκρι Ανθρακί μάτ με 15 τεμάχια μεταλλικά αξεσουάρ κωδικός 5000
SKU:
5000
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΑΤ |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 89,70 cm |
| Υψος | 43,40 cm |
| Βάθος | 1,50 cm |
| EAN | 8422305947811 & 8422305947804 |
Μεταλλική ραφιέρα Dexion με ξύλο ΜΟΡΙΟΣΑΝΙΔΑ BULL RACK διαστάσεων 200x100x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2511
107.00 €
SKU:
2511
| Βάρος | 28.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 60 × 200 cm |
| EAN | 8586002700299 |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Μήκος | 100 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 200 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
SKU:
2311
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφίερα Dexion με ξύλο ΗDF BULL RACK διαστάσεων 200x180x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2510
184.50 €
SKU:
2510
| Βάρος | 45.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 600 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700374 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Βάθος | 60 cm |




