Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2303
71.50 €
Περιγραφή
GARAGE RIVET μεταλλική ραφιέρα με ράφια ξύλο HDF, χωρίς βίδες.
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2303
| Υλικό Ραφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Υλικό ραφιού | HDF |
| Αριθμός ραφιών | 5 |
| Αντοχή max ραφιού | 300 kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 45 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 90 Χ 45 Χ 8 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 18.50 kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΧΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002709902 |
| Μήκος | 90 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet C 180x75x35, 4x175kg κωδ. 2201
SKU:
2201
| Βάρος | 10.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 35 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701593 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Βάθος | 35 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x90x40, 5×175 kg κωδ. 2301
58.40 €
SKU:
2301
| Βάρος | 13.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703368 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2210
71.00 €
SKU:
2210
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701906 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλικός Πάγκος Εργασίας με ράφια Νοβοπάν διαστάσεων 87x120x60cm, 2x600kg κωδ. 1188
89.99 €
SKU:
8595145608096
| Βάρος | 17.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8595145608096 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 87 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
103.00 €
SKU:
8595145604296
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |





