Κρεμάστρα-ράγα ρούχων μεταλλική μαύρη 151x60x36 cm
42.00 €
Ανοιχτή ντουλάπα οργάνωσης ρούχων 3 επιπέδων, κατασκευασμένη από μέταλλο.
Εύκολη στη συναρμολόγηση και κατάλληλη για πολλαπλές χρήσεις.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ράφι παπουτσιών, κρεμάστρα για ρούχα,
καπέλα, παπούτσια, τσάντες, ομπρέλες.
Ιδανική για RBΝB, ξενοδοχεία και φοιτητικά σπίτια.
Διαστάσεις: Υ151xΜ60xΒ36 cm
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 4.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 36 × 4 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х50cm, 5x100kg κωδ. 954563
49.90 €
SKU:
3800148435631
| Βάρος | 13.10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 3800148435631 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x100x50, 5×300 kg κωδ. 2211
89.50 €
SKU:
2211
| Βάρος | 21.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701395 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
Μεταλλική ραφιέρα WIRE RIVET 180x120x45cm, 4x300kg Κωδικός 2453
97.25 €
SKU:
8586002702453
| Βάρος | 17.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702453 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 180x100x50, 5×350 kg κωδ. 1194
104.30 €
SKU:
1194
| Βάρος | 22.80 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ – ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8595145601349 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφίερα Dexion με ξύλο ΗDF BULL RACK διαστάσεων 200x180x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2510
184.50 €
SKU:
2510
| Βάρος | 45.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 600 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700374 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Βάθος | 60 cm |



