Αλουμινίου ραφιέρα Gastronom με ράφια PP πολυπροπυλένιο 180x75x50, 4×175 kg κωδ. 2710
163.50 €
Περιγραφή
Ραφιέρα Τροφίμων Αλουμινίου με ράφια από προλυπροπυλένιο με πιστοποίηση NSF διαστάσεων 180x75x50 cm, κωδ. 2710
Χωρητικότητα φόρτωσης: 175 kg ανά ράφι με ομοιόμορφα κατανεμημένο φορτίο χωρίς βίδες
Κατάλληλη για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών όπως ψυκτικούς θαλάμους, καταψύκτες και κουζίνα εστιατορίων
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2710
| Υλικό Ραφιέρας | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Χρώμα | |
| Υλικό ραφιού | PP ΜΠΛΕ |
| Αριθμός ραφιών | 4 |
| Αντοχή max ραφιού | 175 kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 50 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 100Χ50Χ15cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 15,40kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 15.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 50 × 180 cm |
| Χρώμα | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ |
| Μήκος | 75 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 50 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x90x40, 5×175 kg κωδ. 2301
58.40 €
SKU:
2301
| Βάρος | 13.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703368 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα ΓΩΝΙΑΚΗ με ξύλο HDF RIVET BUD 180x70x70x40, 5×175 kg κωδ. 2312
72.30 €
SKU:
2312
| Βάρος | 17.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 70 × 70 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703382 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 70 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 180x120x45cm, 5x275kg κωδ .1178
SKU:
1178
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
103.00 €
SKU:
8595145604296
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 180x100x50, 5×350 kg κωδ. 1194
104.30 €
SKU:
1194
| Βάρος | 22.80 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ – ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8595145601349 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
SKU:
2311
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |










