ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΕΤ 4 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
5.99 €
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΡΑΦΙΩΝ
Σύνδεσμος για ραφιέρες με χρώμα γαλβανιζε
Συσκευασία 4 τεμαχίων
Κατάλληλος για σύνδεση ανά δυο ραφιέρες μεταξύ τους
Κωδικός προϊόντος:
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΦΙΩΝ AR
Κατηγορίες: Μεταλλικά Ράφια - MDF - HDF, Μεταλλικά Ράφια κουμπωτά ( χωρίς βίδες ), ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ - ΒΙΔΕΣ
Ετικέτα: ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Περιγραφή
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΡΑΦΙΩΝ
– Σύνδεσμος για ραφιέρες με χρώμα γαλβανιζε .
– Συσκευασία 4 τεμαχίων
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| EAN | 8422305909000 |
| Υψος | 8 mm |
| Μήκος | 8 mm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х40cm, 5x100kg κωδ. 954575
37.90 €
SKU:
954575
| Βάρος | 9.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 75 × 180 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 800148445759 |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x90x40, 5×175 kg κωδ. 2301
58.40 €
SKU:
2301
| Βάρος | 13.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703368 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Outdoor (magnelis) με ραφι πολυπροπυλένιο 180x100x38, 5×80 kg κωδ. 4002
69.99 €
SKU:
4002
| Βάρος | 11.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11 × 51 × 14 cm |
| Χρώμα | Γαλβανιζε ΣΚΕΛΕΤΟΣ – μαυρο ΡΑΦΙ |
| EAN | 85860027044 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 38 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα T. Dexion wire Rivet Γαλβανιζέ πλέγμα180x90x45cm, 4x300kg Κωδικός 2452
80.40 €
SKU:
2452
| Βάρος | 13.95 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700626 |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ. Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x120x45cm, 5x300kg χρώμα Γαλβανιζέ κωδ. 2310
SKU:
2310
| Βάρος | 22.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702798 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
89.00 €
SKU:
1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |




