Ραφιέρα-βιβλιοθήκη με 4 επίπεδα μαύρη Υ147x60x35εκ. βάθος Κωδικός: 35982-09
39.99 €
Μεταλλική ραφιέρα-βιβλιοθήκη,
Είναι ιδανική για το σαλόνι, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο και την κουζίνα.
Κατασκευασμένη από μεταλλικό σκελετό και 4 ράφια.
Κατάλληλη και για επαγγελματικούς χώρους (γραφεία, αποθήκες, καταστήματα κ.α.).
Διαστάσεις: Υ147x60x35εκ
Περιγραφή
Κωδικός: 35982-09
Μεταλλική ραφιέρα
Είναι ιδανική για το σαλόνι, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο και την κουζίνα.
Κατασκευασμένη από μεταλλικό σκελετό και 4 ράφια.
Κατάλληλη και για επαγγελματικούς χώρους (γραφεία, αποθήκες, καταστήματα κ.α.).
Διαστάσεις: Υ147x60x35εκ.
Είναι ιδανική για το σαλόνι, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο και την κουζίνα.
Κατασκευασμένη από μεταλλικό σκελετό και 4 ράφια.
Κατάλληλη και για επαγγελματικούς χώρους (γραφεία, αποθήκες, καταστήματα κ.α.).
Διαστάσεις: Υ147x60x35εκ.
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 110 × 35 × 8 cm |
Σχετικά προϊόντα
Κρεμάστρα-ράγα ρούχων μεταλλική μαύρη 151x60x36 cm
42.00 €
SKU:
35443-09
| Βάρος | 4.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 36 × 4 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x120x40, 5×175 kg κωδ. 2302
71.10 €
SKU:
2302
| Βάρος | 19.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703375 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 40 cm |
319 Μεταλλική Ραφιέρα 200Χ92Χ30 5ραφια max 100kg T. Dexion (με βίδες)
92.00 €
SKU:
319
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 × 30 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 319000000000 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 92 cm |
| Βάθος | 30 cm |
312 Μεταλλική Ραφιέρα 200Χ122Χ46 5ραφια max 100kg T. Dexion (με βίδες )
135.00 €
SKU:
312
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2000 × 50 × 13 cm |
| Κατασκευαστής | metallize |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 3120000000000 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 122 cm |


