Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х30cm, 5x100 kg max κωδ. 9545521
45.00 € Original price was: 45.00 €.41.85 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 41.85 €.
Ράφι επιτοίχιο μεταλλικό λευκό 40x12xY14 cm
14.90 €
Επιτοίχιο μεταλλικό ράφι σε λευκό χρώμα και επιφάνεια από μελαμίνη πάχους 15mm. Δλωστε μοντέρνο χαρακτήρα στη διακόσμηση του σπιτιού σας, με ένα ράφι πολλαπλών χρήσεων. Αποθηκεύστε ή προβάλετε φυτά, παιχνίδια, κοσμήματα, κορνίζες και πολλά άλλα. Ιδανικό για το υπνοδωμάτιο, το μπάνιο, το σαλόνι, το γραφείο ή την κουζίνα σας. Διαστάσεις: Μ40x Β12xY14 cm.
Σχετικά προϊόντα
Κρεμάστρα-ράγα ρούχων μεταλλική μαύρη 151x60x36 cm
42.00 €
SKU:
35443-09
| Βάρος | 4.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 36 × 4 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х50cm, 5x100kg κωδ. 954563
49.90 €
SKU:
3800148435631
| Βάρος | 13.10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 3800148435631 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x90x40, 5×175 kg κωδ. 2301
58.40 €
SKU:
2301
| Βάρος | 13.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703368 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2210
71.00 €
SKU:
2210
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701906 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x100x50, 5×300 kg κωδ. 2211
89.50 €
SKU:
2211
| Βάρος | 21.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701395 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
Μεταλλική ραφιέρα WIRE RIVET 180x120x45cm, 4x300kg Κωδικός 2453
97.25 €
SKU:
8586002702453
| Βάρος | 17.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702453 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
