Μεταλλική ραφιέρα Garage με ξύλο HDF 180x120x45, 4×360 kg κωδ. 2213
84.20 €
Περιγραφή
Μεταλλική ραφιέρα Garage με ξύλο HDF 180x120x45, 4x360 kg κωδ. 213 χρώμα ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ
GARAGE μεταλλική ραφιέρα με ράφια ξύλο HDF, χωρίς βίδες.
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2213
| Υλικό Ραφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Υλικό ραφιού | HDF |
| Αριθμός ραφιών | 4 |
| Αντοχή max ραφιού | 360kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 45 cm |
| Μήκος | 120cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 90 Χ 45 Χ 8 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 26.00 kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Δείτε οδηγίες συναρμολόγησης : https://www.youtube.com/watch?v=wAuxz2IlDTI
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 120 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Σχετικά προϊόντα
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΕΤ 4 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
5.99 €
SKU:
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΦΙΩΝ AR
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| EAN | 8422305909000 |
| Υψος | 8 mm |
| Μήκος | 8 mm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x120x40, 5×175 kg κωδ. 2302
71.10 €
SKU:
2302
| Βάρος | 19.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703375 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα ΓΩΝΙΑΚΗ με ξύλο HDF RIVET BUD 180x70x70x40, 5×175 kg κωδ. 2312
72.30 €
SKU:
2312
| Βάρος | 17.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 70 × 70 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703382 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 70 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Πάνελ μεταλλικό διάτρητο (σετ 2 τεμ.) 897Χ434Χ15 mm χρώμα Γκρι Ανθρακί μάτ με 15 τεμάχια μεταλλικά αξεσουάρ κωδικός 5000
SKU:
5000
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΑΤ |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 89,70 cm |
| Υψος | 43,40 cm |
| Βάθος | 1,50 cm |
| EAN | 8422305947811 & 8422305947804 |
Μεταλλικός Πάγκος Εργασίας με ράφια Νοβοπάν διαστάσεων 87x120x60cm, 2x600kg κωδ. 1188
89.99 €
SKU:
8595145608096
| Βάρος | 17.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8595145608096 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 87 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Garage Γωνιακή με ξύλο HDF 180x90x90x45, 4×360 kg κωδ. 2214
102.50 €
SKU:
2214
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 90 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002702064 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
103.00 €
SKU:
8595145604296
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |



