Back to products
Μεταλλική ραφιέρα τ. Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x120x45cm, 5x300kg χρώμα Γαλβανιζέ κωδ. 2310
93.10 € Original price was: 93.10 €.88.45 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 88.45 €.
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
Περιγραφή
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2311
| Υλικό Ραφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Υλικό ραφιού | HDF |
| Αριθμός ραφιών | 5 |
| Αντοχή max ραφιού | 300 kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 45 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ (BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 150 Χ 45 Χ 8 cm |
| Βάρος(kg) Συσκευασίας | 26.00 kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Δείτε το video συναρμολόγησης :https://www.youtube.com/watch?v=wAuxz2IlDTI
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Σχετικά προϊόντα
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΕΤ 4 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
5.99 €
SKU:
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΦΙΩΝ AR
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| EAN | 8422305909000 |
| Υψος | 8 mm |
| Μήκος | 8 mm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
68.60 €
SKU:
8595145601400.
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2210
71.00 €
SKU:
2210
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701906 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2303
71.50 €
SKU:
2303
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΧΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002709902 |
| Μήκος | 90 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x100x50, 5×300 kg κωδ. 2211
89.50 €
SKU:
2211
| Βάρος | 21.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701395 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 180x100x50, 5×350 kg κωδ. 1194
104.30 €
SKU:
1194
| Βάρος | 22.80 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ – ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8595145601349 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |







