Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х40cm, 5x100kg κωδ. 954575
37.90 €
Σε απόθεμα
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180χ75χ40 ράφια 5 /100 kg ,χρώμα γαλβανιζέ με 5 ράφια ξύλο MDF και αντοχή 100 kg ανά ράφι ΚΩΔ. 954575. Είναι ιδανική για την οργάνωση και τοποθέτηση διαφόρων αντικειμένων στον χώρο σας. Η συσκευασία περιλαμβάνει κολώνες, κομβοελάσματα, ράφια, οδηγίες συναρμολόγησης
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
• διαστάσεις (Υx Μx Β) 180x75x40cm
• 5 ράφια MDF
• βάρος ανά ράφι 100 kg
• Συνολικό βάρος ραφιών 500 kg
• Χρώμα Γαλβανιζέ
Οι μεταλλική ραφίερα είναι αποσυναρμολογημένη και αποτελείται από μέταλλο και από ξύλινα ράφια MDF, αυτό το δίνει περισσότερη αντοχή στο βάρος ,είναι κατάλληλα για διάφορούς χώρους όπως Γκαράζ, γραφεία, εργαστήρια καθώς και για κάθε οικιακή χρήση.
• Αριστή ποιότητα
• τέλεια σταθερότητα
• Ευκολη συναρμολόγηση
• Μεγάλη αντοχή στο χρόνο
• Ρυφμιζόμενα ύψη
• Μεταλλικά εξαρτήματα με ακρίβεια
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ
- Η ραφιέρα πρέπει να συναρμολογηθεί σε σταθερό έδαφος
- Με το μέγιστο φορτίο, η ραφιέρα πρέπει να βιδώνεται στον τοίχο
- Το βάρος πρέπει να κατανέμεται ομοιόμορφα
- Το βαρύτερο φορτίο πρέπει να τοποθετείται στα χαμηλότερα ράφια
- Αποφύγετε την αποθήκευση της ραφιέρας σε υγρούς χώρους
| Βάρος | 9.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 75 × 180 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 800148445759 |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet C 180x75x35, 4x175kg κωδ. 2201
| Βάρος | 10.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 35 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701593 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Βάθος | 35 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х50cm, 5x100kg κωδ. 954563
| Βάρος | 13.10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 3800148435631 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage 180x90x45, 4×360 kg κωδ. 2212
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΑΤ |
| EAN | 85860002702095 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 180x120x45cm, 5x275kg κωδ .1178
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 180x100x50, 5×350 kg κωδ. 1194
| Βάρος | 22.80 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ – ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8595145601349 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |







