



Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х45cm, 5x100kg κωδ. 954577
39.50 €
ΚΩΔΙΚΟΣ 954577
Μεταλλική Ραφιέρα, χρώμα γαλβανιζέ, με 5 ράφια, ξύλο MDF και αντοχή 100 kg ανά ράφι. Είναι ιδανική για την οργάνωση και τοποθέτηση διαφόρων αντικειμένων στον χώρο σας. Η συσκευασία (kit) περιλαμβάνει κολώνες, ράφια, οδηγίες συναρμολόγησης.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
- διαστάσεις (Υx Μx Β) 180x75x45cm
- 5 ράφια MDF
- βάρος ανά ράφι 100 kg
- Συνολικό βάρος ραφιών 500 kg
- Χρώμα Γαλβανιζέ
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Οι μεταλλική ραφίερα είναι αποσυναρμολογημένη και αποτελείται από μέταλλο και από ξύλινα ράφια MDF, είναι κατάλληλα για διάφορούς χώρους όπως Γκαράζ, γραφεία, εργαστήρια καθώς και για κάθε οικιακή χρήση.
- Άριστη ποιότητα
- Τέλεια σταθερότητα
- Εύκολη συναρμολόγηση
- Μεγάλη αντοχή στο χρόνο
- Ρυθμιζόμενα ύψη
Εξαντλημένο
Κωδικός προϊόντος:
9545577
Κατηγορίες: Μεταλλικά Ράφια - MDF - HDF, Μεταλλικά Ράφια κουμπωτά ( χωρίς βίδες )
Ετικέτα: ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x90x40, 5×175 kg κωδ. 2301
58.40 €
SKU:
2301
| Βάρος | 13.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703368 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2210
71.00 €
SKU:
2210
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701906 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ. Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x120x45cm, 5x300kg χρώμα Γαλβανιζέ κωδ. 2310
SKU:
2310
| Βάρος | 22.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702798 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
89.00 €
SKU:
1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
SKU:
2311
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |
