Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x120x40, 5×175 kg κωδ. 2302
71.10 €
Περιγραφή
RIVET BUD μεταλλική ραφιέρα με ράφια ξύλο HDF, χωρίς βίδες.
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2302
| Υλικό Ραφιέρας | Μέταλλο |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Υλικό ραφιού | HDF |
| Αριθμός ραφιών | 5 |
| Αντοχή max ραφιού | 175 kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 40 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 120 Χ 40 Χ 8 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 19.00 kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Δείτε οδηγίες συναρμολόγησης : https://www.youtube.com/watch?v=wAuxz2IlDTI
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 19.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703375 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х40cm, 5x100kg κωδ. 954575
37.90 €
SKU:
954575
| Βάρος | 9.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 75 × 180 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 800148445759 |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2303
71.50 €
SKU:
2303
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΧΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002709902 |
| Μήκος | 90 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Garage με ξύλο HDF 180x120x45, 4×360 kg κωδ. 2213
84.20 €
SKU:
2213
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 120 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλικός Πάγκος Εργασίας με ράφια Νοβοπάν διαστάσεων 87x120x60cm, 2x600kg κωδ. 1188
89.99 €
SKU:
8595145608096
| Βάρος | 17.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8595145608096 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 87 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 180x120x45cm, 5x275kg κωδ .1178
SKU:
1178
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
103.00 €
SKU:
8595145604296
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Dexion με ξύλο ΜΟΡΙΟΣΑΝΙΔΑ BULL RACK διαστάσεων 200x100x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2511
107.00 €
SKU:
2511
| Βάρος | 28.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 60 × 200 cm |
| EAN | 8586002700299 |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| Μήκος | 100 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 200 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
SKU:
2311
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |





