Κρεμάστρα-ράγα ρούχων μεταλλική μαύρη 151x60x36 cm
42.00 €
Ανοιχτή ντουλάπα οργάνωσης ρούχων 3 επιπέδων, κατασκευασμένη από μέταλλο.
Εύκολη στη συναρμολόγηση και κατάλληλη για πολλαπλές χρήσεις.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ράφι παπουτσιών, κρεμάστρα για ρούχα,
καπέλα, παπούτσια, τσάντες, ομπρέλες.
Ιδανική για RBΝB, ξενοδοχεία και φοιτητικά σπίτια.
Διαστάσεις: Υ151xΜ60xΒ36 cm
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 4.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 36 × 4 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х40cm, 5x100kg κωδ. 954575
37.90 €
SKU:
954575
| Βάρος | 9.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 75 × 180 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 800148445759 |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2303
71.50 €
SKU:
2303
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΧΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002709902 |
| Μήκος | 90 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια COOLOUR 175x90x30, 5×70 kg με Βίδες κωδ. 2610
72.95 €
SKU:
2610
| Βάρος | 9.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 30 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AS Shelving |
| Χρώμα | ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8422305908928 |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 30 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
89.00 €
SKU:
1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφίερα Dexion με ξύλο ΗDF BULL RACK διαστάσεων 200x180x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2510
184.50 €
SKU:
2510
| Βάρος | 45.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 600 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700374 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Βάθος | 60 cm |



