Εργαλειοθήκη Μεταλλική (Ερμάριο) με 9 Συρτάρια (Κιβώτια ταξινόμησης) και ντουλάπι Κωδ. 1104/80V
287.84 €
Μεταλλικό Ερμάριο
Η καλύτερη αποθηκευτική λύση για την αποθήκη και τον επαγγελματικό χώρο. Αποτελούνται από μεταλλικό σκελετό χρώματος μπλε ανοιχτό με χαρακτηριστικά
Έλασμα λαμαρίνας Α’ ποιότητας D.K.P. πάχους 0,90mm
- Ηλεκτροστατική βαφή
- Πολυεστερική πούδρα ψημένη σε φούρνο 220 βαθμών.
- Ντουλάπι αποθήκευσης διαστασεων 570 mm x 220 mm
Κιβώτια Ταξινόμησης (σκαφάκια)
Πλαστικό σκαφάκι πολυπροπυλενίου για αποθήκευση μικροαντικειμένων και ανταλλακτικών όσο και για κάθε άλλη χρήση
Χρώμα μπλέ ανοιχτό
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Περιγραφή
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟΘΗΚΗΣ ΚΩΔΙΚΟΣ 1104/95
| ΕΡΜΑΡΙΟ | Μέταλλο |
| Χρώμα | Γκρί Ανθρακί ral 7012 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΡΜΑΡΙΟΥ | |
| Βάθος | 340 mm |
| Μήκος | 620 mm |
| Ύψος | 800 mm |
| ΣΚΑΦΑΚΙ | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπλε- Ανθρακί |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΚΑΦΑΚΙ | |
| Βάθος | 335 mm |
| Μήκος | 205 mm |
| Ύψος | 150 mm |
| Αριθμός Τεμ. | 9 |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 810 Χ 620 Χ 350 mm |
| Βάρος(kg) Συσκευασίας | 28.50 kg |
| Τα μεταλλικά ερμάρια παραδίδονται συσκευασμένα | |
| Περιλαμβάνονται | ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 28.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 620 × 340 × 800 cm |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
| EAN | 8010693045204 |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Μήκος | 62 cm |
| Βάθος | 34 cm |
| Υψος | 80 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х40cm, 5x100kg κωδ. 954575
37.90 €
SKU:
954575
| Βάρος | 9.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 75 × 180 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 800148445759 |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet C 180x75x35, 4x175kg κωδ. 2201
SKU:
2201
| Βάρος | 10.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 35 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701593 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Βάθος | 35 cm |
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
68.60 €
SKU:
8595145601400.
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
89.00 €
SKU:
1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 180x120x45cm, 5x275kg κωδ .1178
SKU:
1178
Μεταλλική ραφίερα Dexion με ξύλο ΗDF BULL RACK διαστάσεων 200x180x60 cm 4 /450 kg max. ανα ράφι Χρώμα Γαλβανιζέ 2510
184.50 €
SKU:
2510
| Βάρος | 45.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 600 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700374 |
| Υψος | 200 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Βάθος | 60 cm |
