Εργαλειοθήκη Μεταλλική (Ερμάριο) με 48 Συρτάρια (Κιβώτια ταξινόμησης) Κωδ. 1103
405.00 €
Μεταλλικό Ερμάριο
Η καλύτερη αποθηκευτική λύση για την αποθήκη και τον επαγγελματικό χώρο. Αποτελούνται από μεταλλικό σκελετό χρώματος μπλε ανθρακί με χαρακτηριστικά
Έλασμα λαμαρίνας Α’ ποιότητας D.K.P. πάχους 0,90mm
- Ηλεκτροστατική βαφή
- Πολυεστερική πούδρα ψημένη σε φούρνο 220 βαθμών.
Κιβώτια Ταξινόμησης (σκαφάκια)
Πλαστικό σκαφάκι πολυπροπυλενίου για αποθήκευση μικροαντικειμένων και ανταλλακτικών όσο και για κάθε άλλη χρήση
Χρώμα μπλέ ανοιχτό
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Περιγραφή
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟΘΗΚΗΣ ΚΩΔΙΚΟΣ 1103
| ΕΡΜΑΡΙΟ | Μέταλλο |
| Χρώμα | Γκρί Ανθρακί ral 7012 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΡΜΑΡΙΟΥ | |
| Βάθος | 25 cm |
| Μήκος | 64 cm |
| Ύψος | 190 cm |
| ΣΚΑΦΑΚΙ | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπλε- Ανθρακί |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΚΑΦΑΚΙ | |
| Βάθος | 14,6 cm |
| Μήκος | 23,7 cm |
| Ύψος | 12,4 cm |
| Αριθμός Τεμ. | 48 |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 195 Χ 65 Χ 30 cm |
| Βάρος(kg) Συσκευασίας | 28.50 kg |
| Τα μεταλλικά ερμάρια παραδίδονται συσκευασμένα | |
| Περιλαμβάνονται | ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 38.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 64 × 190 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8010693030507 |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
| Μήκος | 65,5 cm |
| Βάθος | 25,5 cm |
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Εργαλειοθήκη Μεταλλική (Ερμάριο) με 15 Συρτάρια (Κιβώτια ταξινόμησης) Κωδ. 1104/95
279.00 €
SKU:
1104/95
| Βάρος | 28.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 65 × 38 × 95 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
| Υψος | 95 cm |
| EAN | 8010693038503 |
| Βάθος | 38 cm |
| Μήκος | 65,5 cm |
Σχετικά προϊόντα
Κρεμάστρα-ράγα ρούχων μεταλλική μαύρη 151x60x36 cm
42.00 €
SKU:
35443-09
| Βάρος | 4.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 36 × 4 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х100х50cm, 5x100kg κωδ. 954563
49.90 €
SKU:
3800148435631
| Βάρος | 13.10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 3800148435631 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x90x40, 5×175 kg κωδ. 2301
58.40 €
SKU:
2301
| Βάρος | 13.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703368 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλικός Πάγκος Εργασίας με ράφια Νοβοπάν διαστάσεων 87x120x60cm, 2x600kg κωδ. 1188
89.99 €
SKU:
8595145608096
| Βάρος | 17.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8595145608096 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 87 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
103.00 €
SKU:
8595145604296
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
SKU:
2311
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |
