Εργαλειοθήκη Μεταλλική (Ερμάριο) με 30 Συρτάρια (Κιβώτια ταξινόμησης) Κωδ. 1104GI
499.00 €
Μεταλλικό Ερμάριο
Η καλύτερη αποθηκευτική λύση για την αποθήκη και τον επαγγελματικό χώρο. Αποτελούνται από μεταλλικό σκελετό χρώματος μπλε ανθρακί με
Έλασμα λαμαρίνας Α’ ποιότητας D.K.P. πάχους 0,90mm
- Ηλεκτροστατική βαφή
- Πολυεστερική πούδρα ψημένη σε φούρνο 220 βαθμών.
Κιβώτια Ταξινόμησης (σκαφάκια)
Πλαστικό σκαφάκι πολυπροπυλενίου για αποθήκευση μικροαντικειμένων και ανταλλακτικών όσο και για κάθε άλλη χρήση
Χρώμα Κίτρινο
Εξαντλημένο
Περιγραφή
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟΘΗΚΗΣ ΚΩΔΙΚΟΣ 1104GI
| ΕΡΜΑΡΙΟ | Μέταλλο |
| Χρώμα | Γκρί Ανθρακί ral 7012 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΡΜΑΡΙΟΥ | |
| Βάθος | 391 mm |
| Μήκος | 659 mm |
| Ύψος | 1900 mm |
| ΣΚΑΦΑΚΙ | Πλαστικό |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΚΑΦΑΚΙ | |
| Βάθος | 335 mm |
| Μήκος | 205 mm |
| Ύψος | 149 mm |
| Αριθμός Τεμ. | 30 |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 1900 Χ 700 Χ 400 mm |
| Βάρος(kg) Συσκευασίας | 42.00 kg |
| Τα μεταλλικά ερμάρια παραδίδονται συσκευασμένα | |
| Περιλαμβάνονται | ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 44.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 660 × 390 × 1900 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
| Μήκος | 65,8 cm |
| Υψος | 190 cm |
| Βάθος | 37 cm |
Σχετικά προϊόντα
Μεταλλική ραφιέρα T. Dexion wire Rivet Γαλβανιζέ πλέγμα180x90x45cm, 4x300kg Κωδικός 2452
80.40 €
SKU:
2452
| Βάρος | 13.95 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700626 |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Πάνελ μεταλλικό διάτρητο (σετ 2 τεμ.) 897Χ434Χ15 mm χρώμα Γκρι Ανθρακί μάτ με 15 τεμάχια μεταλλικά αξεσουάρ κωδικός 5000
SKU:
5000
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΑΤ |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 89,70 cm |
| Υψος | 43,40 cm |
| Βάθος | 1,50 cm |
| EAN | 8422305947811 & 8422305947804 |
Μεταλλική ραφιέρα τ.Dexion με ξύλο HDF Garage Rivet 180x150x45cm, 5x300kg κωδικός 2311 χρώμα Γαλβανιζέ
119.50 €
SKU:
2311
| Βάρος | 28.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700657 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Εργαλειοθήκη Μεταλλική (Ερμάριο) με 15 Συρτάρια (Κιβώτια ταξινόμησης) Κωδ. 1104/95
279.00 €
SKU:
1104/95
| Βάρος | 28.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 65 × 38 × 95 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
| Υψος | 95 cm |
| EAN | 8010693038503 |
| Βάθος | 38 cm |
| Μήκος | 65,5 cm |
Εργαλειοθήκη Μεταλλική (Ερμάριο) με 9 Συρτάρια (Κιβώτια ταξινόμησης) και ντουλάπι Κωδ. 1104/80V
287.84 €
SKU:
1104/80V
| Βάρος | 28.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 620 × 340 × 800 cm |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
| EAN | 8010693045204 |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Μήκος | 62 cm |
| Βάθος | 34 cm |
| Υψος | 80 cm |
Εργαλειοθήκη Μεταλλική (Ερμάριο) με 48 Συρτάρια (Κιβώτια ταξινόμησης) Κωδ. 1103
405.00 €
SKU:
103
| Βάρος | 38.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 64 × 190 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8010693030507 |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
| Μήκος | 65,5 cm |
| Βάθος | 25,5 cm |
