Εργαλειοθήκη Μεταλλική (Ερμάριο) με 15 Συρτάρια (Κιβώτια ταξινόμησης) Κωδ. 1104/95
279.00 €
Περιγραφή
Μεταλλικό Ερμάριο
Η καλύτερη αποθηκευτική λύση για κάθε επαγγελματικό χώρο. Αποτελούνται από μεταλλικό σκελετό χρώματος μπλε ανθρακί με χαρακτηριστικά:
Έλασμα λαμαρίνας Α’ ποιότητας D.K.P. πάχους 0,90mm
Ηλεκτροστατική βαφή
Πολυεστερική πούδρα ψημένη σε φούρνο 220 βαθμών.
Κιβώτια Ταξινόμησης (σκαφάκια)
Πλαστικό σκαφάκι πολυπροπυλενίου για αποθήκευση μικροαντικειμένων και ανταλλακτικών όσο και για κάθε άλλη χρήση
Χρώμα μπλέ ανοιχτό
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟΘΗΚΗΣ ΚΩΔΙΚΟΣ 1104/95
| ΕΡΜΑΡΙΟ | Μέταλλο |
| Χρώμα | Γκρί Ανθρακί ral 7012 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΡΜΑΡΙΟΥ | |
| Βάθος | 40 cm |
| Μήκος | 65 cm |
| Ύψος | 95 cm |
| ΣΚΑΦΑΚΙ | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπλε- Ανθρακί |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΚΑΦΑΚΙ | |
| Βάθος | 33 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Ύψος | 14 cm |
| Αριθμός Τεμ. | 15 |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 960 Χ 670 Χ 400 mm |
| Βάρος(kg) Συσκευασίας | 28.50 kg |
| Τα μεταλλικά ερμάρια παραδίδονται συσκευασμένα | |
| Περιλαμβάνονται | ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 28.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 65 × 38 × 95 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Κατασκευαστής | ART PLAST |
| Υψος | 95 cm |
| EAN | 8010693038503 |
| Βάθος | 38 cm |
| Μήκος | 65,5 cm |
Σχετικά προϊόντα
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΕΤ 4 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
5.99 €
SKU:
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΦΙΩΝ AR
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| EAN | 8422305909000 |
| Υψος | 8 mm |
| Μήκος | 8 mm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х40cm, 5x100kg κωδ. 954575
37.90 €
SKU:
954575
| Βάρος | 9.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 75 × 180 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 800148445759 |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
Κρεμάστρα-ράγα ρούχων μεταλλική μαύρη 151x60x36 cm
42.00 €
SKU:
35443-09
| Βάρος | 4.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 36 × 4 cm |
| Κατασκευαστής | ΟΕΜ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Garage Rivet 180x90x45, 5×300 kg κωδ. 2303
71.50 €
SKU:
2303
| Βάρος | 18.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΧΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002709902 |
| Μήκος | 90 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 45 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 180x120x45cm, 5x275kg κωδ .1178
SKU:
1178
