Πάνελ μεταλλικό διάτρητο (σετ 2 τεμ.) 897Χ434Χ15 mm χρώμα Γκρι Ανθρακί μάτ με 15 τεμάχια μεταλλικά αξεσουάρ κωδικός 5000
88.00 € Original price was: 88.00 €.80.96 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 80.96 €.
Επιτοίχια Ραφιέρα τετράγωνη με 4 θέσεις 40x11xΥ50,5 cm κωδ. 18853
23.25 €
Ραφιέρα επιτοίχια τετράγωνη με 4 θέσεις. Με μεταλλικό σκελετό σε μαύρο χρώμα και ράφια από μελαμίνη πάχους 15mm. Διαστάσεις: 40x11xΥ50,5εκ. Διαστάσεις κιβωτίου: 42x13xΥ52εκ. Βάρος κιβωτίου: 2,4Kg.
Κωδικός προϊόντος:
18853
Κατηγορίες: ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΡΑΦΙΑ - ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ, ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ - ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Ετικέτα: ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Περιγραφή
Ραφιέρα επιτοίχια τετράγωνη με 4 θέσεις. Με μεταλλικό σκελετό σε μαύρο χρώμα και ράφια από μελαμίνη πάχους 15mm. Διαστάσεις: 40x11xΥ50,5εκ. Διαστάσεις κιβωτίου: 42x13xΥ52εκ. Βάρος κιβωτίου: 2,4Kg.
Σχετικά προϊόντα
Επιτοίχια Ραφιέρα τριγωνική με 3 θέσεις 49×11.5xΥ42 cm κωδ. 18850
18.60 €
SKU:
18850
| Βάρος | 2.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.00 × 11.50 × 41.50 cm |
| EAN | 18850 |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ ΣΚΕΛΕΤΟΣ – ,ΜΕΛΑΜΙΝΗ (ΞΥΛΟ) ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ |
| Μήκος | 40 cm |
| Κατασκευαστής | ΝΕΧΤ |
| Υψος | 41,50 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF διαστάσεων 180х75х40cm, 5x100kg κωδ. 954575
37.90 €
SKU:
954575
| Βάρος | 9.70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 75 × 180 cm |
| Κατασκευαστής | Smart Storege |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 800148445759 |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 180x120x45cm, 5x275kg κωδ .1178
SKU:
1178
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
103.00 €
SKU:
8595145604296
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 180x100x50, 5×350 kg κωδ. 1194
104.30 €
SKU:
1194
| Βάρος | 22.80 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ – ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8595145601349 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
