Διακοσμητικό πλέγμα τοίχου, μεταλλικό, λευκό, 80×40 εκ.
9.99 €
Διακοσμητικό πλέγμα τοίχου, μεταλλικό.
Χρησιμοποιήστε το ως βάση και τοποθετήστε πάνω του δικά
σας μικροαντικείμενα, όπως φωτογρφίες, λαμπάκια κ.α.
Χρώμα: λευκό
Κωδικός προϊόντος:
35911-00---2
Κατηγορίες: ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΡΑΦΙΑ - ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ, Ραφιέρες-Ράφια, Ραφιέρες-Ράφια
Ετικέτα: ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Περιγραφή
Διακοσμητικό πλέγμα τοίχου, μεταλλικό.
Χρησιμοποιήστε το ως βάση και τοποθετήστε πάνω του δικά
σας μικροαντικείμενα, όπως φωτογρφίες, λαμπάκια κ.α.
Χρώμα: λευκό
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 100 × 005 cm |
Σχετικά προϊόντα
Επιτοίχια Ραφιέρα τριγωνική με 3 θέσεις 49×11.5xΥ42 cm κωδ. 18850
18.60 €
SKU:
18850
| Βάρος | 2.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.00 × 11.50 × 41.50 cm |
| EAN | 18850 |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ ΣΚΕΛΕΤΟΣ – ,ΜΕΛΑΜΙΝΗ (ΞΥΛΟ) ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ |
| Μήκος | 40 cm |
| Κατασκευαστής | ΝΕΧΤ |
| Υψος | 41,50 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
89.00 €
SKU:
1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλικός Πάγκος Εργασίας με ράφια Νοβοπάν διαστάσεων 87x120x60cm, 2x600kg κωδ. 1188
89.99 €
SKU:
8595145608096
| Βάρος | 17.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8595145608096 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 87 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 180x120x45cm, 5x275kg κωδ .1178
SKU:
1178
