Αλουμινίου ραφιέρα Gastronom με ράφια PP πολυπροπυλένιο 180x75x50, 4×175 kg κωδ. 2710
163.50 €
Περιγραφή
Ραφιέρα Τροφίμων Αλουμινίου με ράφια από προλυπροπυλένιο με πιστοποίηση NSF διαστάσεων 180x75x50 cm, κωδ. 2710
Χωρητικότητα φόρτωσης: 175 kg ανά ράφι με ομοιόμορφα κατανεμημένο φορτίο χωρίς βίδες
Κατάλληλη για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών όπως ψυκτικούς θαλάμους, καταψύκτες και κουζίνα εστιατορίων
Διατίθεται συσκευασμένη και αποσυναρμολογημένη
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 2710
| Υλικό Ραφιέρας | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Χρώμα | |
| Υλικό ραφιού | PP ΜΠΛΕ |
| Αριθμός ραφιών | 4 |
| Αντοχή max ραφιού | 175 kg |
| Ρυθμιζόμενο ύψος ραφιού | ΝΑΙ |
| Βάθος | 50 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Ύψος | 180 cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | ΚΙΤ(BOX) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 100Χ50Χ15cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 15,40kg |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Περιλαμβάνονται | Οδηγίες συναρμολόγησης, ράφια, κολώνες, πέλματα, σύνδεσμοι |
| Κατασκευαστής | AR Shelving |
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 15.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 50 × 180 cm |
| Χρώμα | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ |
| Μήκος | 75 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 50 cm |
Σχετικά προϊόντα
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΕΤ 4 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
5.99 €
SKU:
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΦΙΩΝ AR
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| EAN | 8422305909000 |
| Υψος | 8 mm |
| Μήκος | 8 mm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet C 180x75x35, 4x175kg κωδ. 2201
49.70 €
SKU:
2201
| Βάρος | 10.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 35 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701593 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Βάθος | 35 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet Βud 180x90x40, 5×175 kg κωδ. 2301
58.40 €
SKU:
2301
| Βάρος | 13.50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703368 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική Ραφιέρα με ξύλο MDF Futur Plus διαστάσεων 213x90x45cm, 5x175kg κωδ. 1198
SKU:
8595145601400.
Μεταλλική ραφιέρα ΓΩΝΙΑΚΗ με ξύλο HDF RIVET BUD 180x70x70x40, 5×175 kg κωδ. 2312
72.30 €
SKU:
2312
| Βάρος | 17.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 70 × 70 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002703382 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 70 cm |
| Βάθος | 40 cm |
Μεταλλική ραφιέρα WIRE RIVET 180x120x45cm, 4x300kg Κωδικός 2453
97.25 €
SKU:
8586002702453
| Βάρος | 17.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702453 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
103.00 €
SKU:
8595145604296
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |










