Προβάλλονται όλα - 9 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΕΤ 4 ΤΕΜΑΧΙΩΝ
5.99 €
SKU:
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΦΙΩΝ AR
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| EAN | 8422305909000 |
| Υψος | 8 mm |
| Μήκος | 8 mm |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
Μεταλλική ραφιέρα Outdoor (magnelis) με ραφι πολυπροπυλένιο 180x50x38, 5×100 kg, κωδ. 4001
47.30 €
SKU:
4001
| Βάρος | 8.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 115 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | Γαλβανιζε ΣΚΕΛΕΤΟΣ – μαυρο ΡΑΦΙ |
| Μήκος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 38 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Outdoor (magnelis) με ραφι πολυπροπυλένιο 180x100x38, 5×80 kg κωδ. 4002
69.99 €
SKU:
4002
| Βάρος | 11.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11 × 51 × 14 cm |
| Χρώμα | Γαλβανιζε ΣΚΕΛΕΤΟΣ – μαυρο ΡΑΦΙ |
| EAN | 85860027044 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 38 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα T. Dexion wire Rivet Γαλβανιζέ πλέγμα180x90x45cm, 4x300kg Κωδικός 2452
80.40 €
SKU:
2452
| Βάρος | 13.95 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002700626 |
| Μήκος | 90 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με Μεταλλικά Ράφια DRUMY 180x100x40, 5×100 kg κωδ. 1179
89.00 €
SKU:
1179
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
Μεταλλική ραφιέρα WIRE RIVET 180x120x45cm, 4x300kg Κωδικός 2453
97.25 €
SKU:
8586002702453
| Βάρος | 17.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 45 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ |
| EAN | 8586002702453 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Υψος | 180 cm |