Προβάλλονται όλα - 4 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Μεταλλική ραφιέρα Outdoor (magnelis) με ραφι πολυπροπυλένιο 180x50x38, 5×100 kg, κωδ. 4001
47.30 €
SKU:
4001
| Βάρος | 8.90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 115 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | Γαλβανιζε ΣΚΕΛΕΤΟΣ – μαυρο ΡΑΦΙ |
| Μήκος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 38 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο HDF Rivet C 180x75x35, 4x175kg κωδ. 2201
SKU:
2201
| Βάρος | 10.30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 35 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8586002701593 |
| Υψος | 180 cm |
| Μήκος | 75 cm |
| Βάθος | 35 cm |
Μεταλλική ραφιέρα Outdoor (magnelis) με ραφι πολυπροπυλένιο 180x100x38, 5×80 kg κωδ. 4002
69.99 €
SKU:
4002
| Βάρος | 11.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11 × 51 × 14 cm |
| Χρώμα | Γαλβανιζε ΣΚΕΛΕΤΟΣ – μαυρο ΡΑΦΙ |
| EAN | 85860027044 |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 38 cm |
| Υψος | 180 cm |
Αλουμινίου ραφιέρα Gastronom με ράφια PP πολυπροπυλένιο 180x75x50, 4×175 kg κωδ. 2710
163.50 €
SKU:
2710
| Βάρος | 15.40 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 75 × 50 × 180 cm |
| Χρώμα | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ |
| Μήκος | 75 cm |
| Κατασκευαστής | AR SHELVING |
| Υψος | 180 cm |
| Βάθος | 50 cm |