Προβάλλονται όλα - 2 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 40 × 12 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA, KOVONA SYSTEM AS |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| EAN | 8595145604002 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Υψος | 180 cm |
| Βάρος | 22.80 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 × 50 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ – ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| EAN | 8595145601349 |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Υψος | 180 cm |