Προβάλλονται όλα - 3 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Μεταλλικός Πάγκος Εργασίας με ράφια Νοβοπάν διαστάσεων 87x120x60cm, 2x600kg κωδ. 1188
89.99 €
SKU:
8595145608096
| Βάρος | 17.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 8 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΑΝΘΡΑΚΙ |
| EAN | 8595145608096 |
| Μήκος | 120 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Υψος | 87 cm |
Μεταλλική ραφιέρα με ξύλο MDF FUTUR PLUS 213x90x60, 6×350 kg κωδ. 1181
103.00 €
SKU:
8595145604296
| Βάρος | 28.00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 60 × 10 cm |
| Κατασκευαστής | KOVONA |
| Υψος | 213 cm |
| Μήκος | 90 cm |
| Χρώμα | ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ |
| Βάθος | 60 cm |